Beniaminek Krosno Cup
Kolejny weekend więc kolejny turniej, prawdopodobnie już ostatni tej zimy. Tym razem zagramy w Krośnie. Turniej będzie dwudniowy tak więc jedziemy w sobotę, wracamy i w niedzielę rano znów podróż do Krosna. Zbiórka w sobotę na stadionie o godzinie 11:30. Mecze odbywają się na sztucznej trawie pod balonem więc proszę zabrać korki/turfy żeby się nie ślizgać i jakąś koszulkę termiczną, dresy i getry pasiaki.
Skład:
- Szymek Kurcz
- Hubert Blahaczek
- Paweł Herkt
- Antek Kobosz
- Aleks Michalik
- Szymek Rak
- Kuba Grzywacz
- Nataniel Kulig
- Kuba Synoś
- Kamil Chwałka
- Nikodem Połciewicz
Jeśli ktoś nie może wziąć udziału w turnieju w któryś dzień to proszę o informację.
BENIAMINEK KROSNO
ZAGŁĘBIE LUBIN
MFK CFT ACADEMY VRANOV NAD TOPL'OU
ESBANK RAP RADOMSKO
FC LWÓW
UKS ORLIK PRZEMYŚL
AP SANOK
TALENCIK RADOM
MFK ZEMPLIN MICHALOVCE
RESOVIA RZESZÓW
RUCH WINNIKY - AKADEMIA MARKIEWICZA
OLYMPLIC WROCŁAW
MOTOR LUBLIN
CRACOVIA
AP STALOWA WOLA
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
UŻGOROD
GIGANT SMILE
Boisko |
Godz |
Mecz |
Wynik |
A |
13:00 |
BENIAMINEK KROSNO - ORLIK PRZEMYŚL |
: |
B |
13:00 |
ZAGŁĘBIE LUBIN - FC LWÓW |
: |
C |
13:00 |
MFK ACADEMY VRANOV – RAP RADOMSKO |
: |
A |
13:25 |
AP SANOK – OLYMPIC WROCŁAW |
: |
B |
13:25 |
TALENCIK RADOM - RUCH WINNIKY |
: |
C |
13:25 |
MFK ZEMPLIN MICHALOVCE – RESOVIA |
: |
A |
13:50 |
MOTOR LUBLIN – GIGANT SMILE |
: |
B |
13:50 |
CRACOVIA - UŻGOROD |
: |
C |
13:50 |
AP STALOWA WOLA – MUKP DĄBROWA GÓRNICZA |
: |
A |
14:15 |
BENIAMINEK KROSNO - FC LWÓW |
: |
B |
14:15 |
ORLIK PRZEMYŚL - RAP RADOMSKO |
: |
C |
14:15 |
ZAGŁĘBIE LUBIN - MFK ACADEMY VRANOV |
: |
A |
14:40 |
AP SANOK - RUCH WINNIKY |
: |
B |
14:40 |
OLYMPIC WROCŁAW - RESOVIA |
: |
C |
14:40 |
TALENCIK RADOM - MFK ZEMPLIN MICHALOVCE |
: |
A |
15:05 |
MOTOR LUBLIN - UŻGOROD |
: |
B |
15:05 |
GIGANT SMILE - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA |
: |
C |
15:05 |
CRACOVIA - AP STALOWA WOLA |
: |
A |
15:30 |
FC LWÓW - MFK ACADEMY VRANOV |
: |
B |
15:30 |
BENIAMINEK KROSNO - RAP RADOMSKO |
: |
C |
15:30 |
ORLIK PRZEMYŚL - ZAGŁĘBIE LUBIN |
: |
A |
15:55 |
RUCH WINNIKY - MFK ZEMPLIN MICHALOVCE |
: |
B |
15:55 |
AP SANOK - RESOVIA |
: |
C |
15:55 |
OLYMPIC WROCŁAW - TALENCIK RADOM |
: |
A |
16:20 |
UŻGOROD - AP STALOWA WOLA |
: |
B |
16:20 |
MOTOR LUBLIN - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA |
: |
C |
16:20 |
GIGANT SMILE - CRACOVIA |
: |
A |
17:00 |
RAP RADOMSKO - ZAGŁĘBIE LUBIN |
: |
B |
17:00 |
BENIAMINEK KROSNO - MFK ACADEMY VRANOV |
: |
C |
17:00 |
FC LWÓW - ORLIK PRZEMYŚL |
: |
A |
17:25 |
RESOVIA - TALENCIK RADOM |
: |
B |
17:25 |
AP SANOK- MFK ZEMPLIN MICHALOVCE |
: |
C |
17:25 |
RUCH WINNIKY - OLYMPIC WROCŁAW |
: |
A |
17:50 |
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA - CRACOVIA |
: |
B |
17:50 |
MOTOR LUBLIN - AP STALOWA WOLA |
: |
C |
17:50 |
UŻGOROD - GIGANT SMILE |
: |
A |
18:15 |
RAP RADOMSKO – FC LWÓW |
: |
B |
18:15 |
MFK ACADEMY VRANOV - ORLIK PRZEMYŚL |
: |
C |
18:15 |
BENIAMINEK KROSNO - ZAGŁĘBIE LUBIN |
: |
A |
18:40 |
RESOVIA – RUCH WINNIKY |
: |
B |
18:40 |
MFK ZEMPLIN MICHALOVCE - OLYMPIC WROCŁAW |
: |
C |
18:40 |
AP SANOK- TALENCIK RADOM |
: |
A |
19:05 |
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA - UŻGOROD |
: |
B |
19:05 |
AP STALOWA WOLA - GIGANT SMILE |
: |
C |
19:05 |
MOTOR LUBLIN - CRACOVIA |
: |
Komentarze