Po turnieju.

W dniu 22 stycznia odbył się turniej o puchar „Burmistrza Miasta Jasła” w roczniku 2008.
W turnieju udział wzięło 8 zespołów: AP I Jasło, AP II Jasło, Sandecja Nowy Sącz, Ekoball Sanok, Team Przecław, Tesla Stropkov, Glinik Gorlice, i SMS Resovia Rzeszów. Grano systemem „każdy z każdym” i po wszystkich meczach wyłoniono zwycięzcę. Okazała się nim drużyna SMS Resovia Rzeszów która pokazała się z dobrej strony nie ponosząc żadnej porażki i prezentując przy tym ofensywną gręstrzelając aż 26 goli.
Najlepszym graczem turnieju został wybrany zawodnik naszej drużyny - Szymon Rak.
Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Skład naszej drużyny: Szymek Kurcz, Kamil Chwałka, Antek Kobosz, Paweł Herkt, Hubert Blahaczek, Nataniel Kulig, Aleks Michalik, Szymek Rak.

Resovia Rzeszów – Glinik Gorlice - 1 : 1
AP I Jasło –Resovia Rzeszów - 1 : 2