Po turnieju.

W dniu 28 stycznia wzięliśmy udział w turnieju organizowanym przez Głogowska Akademie Futbolu. W turnieju wzięło udział 5 zespołów, a mecze rozgrywano każdy z każdym, mecz i rewanż. Każdy uczestnik dostał pamiątkowy złoty medal oraz dyplom. Brawa dla wszystkich zawodników!
Skład naszej drużyny: Kacper Dąbrowski, Hubert Kapusta, Kuba Tomczyk, Kornel Nogaj, Kuba Synoś, Piotrek Żydzik, Maciek Prokopiak, Kajtek Jastrzębski, Miki Wilisowski.

Wyniki:
Bratek Bratkowice 0 - 8 Resovia (Maciek Prokopiak x2,  Piotr Żydzik x2, Kuba Synoś x2, Kajtek Jastrzębski, samobój)
GAF Głogów 0 - 1 Resovia (Kornel Nogaj)
Resovia 4 - 0 Olimpic2014 Zręcin (Maciek Prokopiak, Kuba Synoś x2, Kacper Dąbrowski)
Grunwald Budziwój 3 - 3 Resovia (Kuba Synoś x3)
Resovia 1 - 1 Bratek Bratkowice (Maciek Prokopiak)
Resovia 2 - 1 GAF Głogów (Piotr Żydzik, Kuba Synoś)
Olimpic2014 Zręcin 1 - 3 Resovia (Maciek Prokopiak, Hubert Kapusta, Piotr Żydzik)
Resovia 4 - 0 Grunwald Budziwój (Piotr Żydzik, Miki Wilisowski, Kuba Synoś x2)