Po turnieju

W miniony weekend zawodnicy z rocznika 2008 wzięli udział w mocno obsadzonym turnieju Beniaminek Krosno Cup. Przez dwa dni zawodnicy rozegrali aż 10 meczy z drużynami z całej Polski, a także Ukrainy i Słowacji.
Drużyna prowadzona przez Huberta Tutaka pokazała ofensywną grę, strzelając wiele bramek i stwarzając wiele okazji do strzelenia kolejnych. Po sobotnich spotkaniach nasz zespół awansował do grupy „srebrnej”. W niedzielę dzięki trzem wygranym, zwyciężył w grupie zajmując pierwsze miejsce m.in. przed Zagłębiem Lubin czy Olimpic Wrocław. Gratulacje!

Skład drużyny: Szymek Kurcz, Hubert Blahaczek, Paweł Herkt, Antek Kobosz, Aleks Michalik, Szymek Rak, Kuba Grzywacz, Nataniel Kulig, Kuba Synoś, Kamil Chwałka, Nikodem Połciewicz

SOBOTA:
SMS Resovia 7:0 MFK Zemplin Michalovce (Kulig x2, Herkt x2, Michalik x2, Kobosz)
SMS Resovia 0:3 Olimpic Wrocław
SMS Resovia 3:3 AP Sanok (Rak x2, Grzywacz)
SMS Resovia 2:2 Talencik Radom (Herkt, Michalik)
SMS Resovia 8:3 Ruch Winniki (Michalik x4, Grzywacz, Blahaczek, Herkt)
NIEDZIELA:
SMS Resovia 2:1 Olimpic Wrocław (Blahaczek, Chwałka)
SMS Resovia 5:2 Zagłębie Lubin (Rak x3, Michalik x2)
SMS Resovia 4:3 AP Stalowa Wola (Michalik, Herkt, Rak, Kobosz)
SMS Resovia 1:2 MUKP Dąbrowa Górnicza (Chwałka)