Po turnieju w Grójcu.

Sukcesem zakonczyla sie nasza podroz do Grójca gdzie wzielismy udzial w eliminacjach Klubowych Mistrzostw Polski. Po trudnych spotkaniach awansowaliśmy do finałów i jesteśmy wsrod najlepszych 32 druzyn w calej Polsce. Juz w czerwcu zagramy finaly na stadionie Legii Warszawa!

W trudnej grupie pokazaliśmy się z dobre strony rywalizując ze wszystkimi jak równy z równym. Brawa dla obrony dowodzonej przez naszego bramkarza Szymka i Huberta który stanowił ścianę nie do przejścia dla napastników kolejnych drużyn, dla Tuńczyka, Kornela, Filipa którzy ciągle pomagali w obronie i zawsze dawali z siebie wszystko, dla Kamila który dziś nie zatrzymał się na sekundę i zaliczył chyba najwięcej odbiorów w drużynie, dla Szymka, Pawła, Antka za wiele świetnych podań, dryblingów i dobrą gre w obronie i ataku, dla Nataniela, Aleksa i Kuby którzy gdy włączali turbo byli nie do złapania i robili piękne rajdy z piłką. Brawa dla całej drużyny za pokazanie dobrej gry za nie poddawanie się i walkę do końca.
Ale teraz czas kolejne treningi by być jeszcze lepszymi piłkarzami bo jest jeszcze bardzo dużo rzeczy do nauki i wytrenowania!

Skład: Szymon Kurcz, Hubert Blahaczek, Pawel Herkt, Kuba Tomczyk, Kamil Chwalka, Aleks Michalik, Nataniel Kulig, Antek Kobosz, Kuba Synos, Szymon Rak, Kornel Nogaj, Filip Radwanski

Wyniki:
SMS Resovia 1:0 Sportowa Czestochowa (Chwałka)
SMS Resovia 1:1 AP Stalowa Wola (Michalik)
SMS Resovia 1:3 BKS Lublin (Michalik)
SMS Resovia 2:0 Zwar Warszawa (Chwałka, Kobosz)
SMS Resovia 1:0 AP Sanok (Michalik)
SMS Resovia 2:1 LOT Konopiska (Kulig 2)
SMS Resovia 1:2 Jagiellonia Białystok (Kulig)
SMS Resovia 1:0 Energia Kozienice (Michalik)
SMS Resovia 0:1 Drukarz Warszawa