Zaproszenie na Deichmann Cup

W turnieju drużyny występują pod nazwą wybranego przy zapisach państwa, w strojach dostarczonych przez organizatora w barwach wybranych państw. Im szybsze zgłoszenie do turnieju, tym większa szansa na wybranie ulubionej reprezentacji narodowej!

Przez siedem weekendów, równolegle z miastem głównym, będą się w nich odbywać rozgrywki ligowe. W ósmy weekend drużyny z obydwu miast spotkają się w mieście głównym na Finale Miejskim.

Zgłoszenia w Rzeszowie przyjmuje także w trzech kategoriach wiekowych: U-11 (2004 - 2005), U-9 (2006 -2007) oraz U-7 BAMBINI (2008 i młodsi). Mecze jednak w fazie ligowej będą rozgrywane każdy rocznik osobno, dopiero w finale rzeszowskim będą roczniki z U-11 i U-9 rywalizowały między sobą systemem play-off. W turnieju mogą uczestniczyć drużyny amatorskie, kluby sportowe oraz reprezentacje szkół. Drużyna powinna składać się z 8 – 10 zawodników. (Tylko drużyny Bambini mogą mieć w składzie do 15 zawodników) Można zgłaszać po kilka drużyn.

Eliminacje Miejskie rozgrywane będą w weekendy pomiędzy 18 kwietnia a 14 czerwca. (w Rzeszowie tylko w soboty z wyjątkiem finału dla U-11 w niedzielę 14 czerwca, nie będzie także turnieju w weekend majowy 1,2,3 maja)

Rywalizacja w kategorii U-7 zakończy się na Finałach Miejskich.

Mecze będą rozgrywane jednocześnie na trzech boiskach usytuowanych na sztuczenj murawie boiska przy stadionie Resovii. Harmonogram meczy będzie tak ustawiany, że drużyna swoje mecze rozgrywać będzie w przedziale 2-3 godzin, bez zbędnego czekania.

Spośród wszystkich drużyn zgłoszonych do rozgrywek zostaną wylosowane dwie, które zobaczą na żywo mecz Borussii Dortmund.

Koszt zgłoszenia to 90zł za osobę (w tym koszulka, spodenki i getry).