Stroje treningowe.!

OD 11 WRZESNIA JEST ZAKAZ TRENOWANIA W SWOICH STROJACH! Trenujemy tylko w klubowych strojach treningowych. Kto nie będzie odpowiednio ubrany, nie będzie mógł trenować.

Sekcja Młodzieżowa Resovii podjęła działania by wszystkie dzieci, które uczęszczają na zajęcia piłkarskie były jednakowo ubrane tak jak to wygląda w profesjonalnych szkółkach piłkarskich.
Stroje te mają na celu ujednolicenia wyglądu Naszych piłkarzy.
W sierpniu nastąpi rozdanie sprzętu treningowego. Stroje te będą obowiązywały od miesiąca września.
Komplet dwie koszulki bawełniane, spodenki, dwie pary getr - 50zł, (cena bez dofinasowania 80zł)
Dresy treningowe - 70zł (cena bez dofinasowania 140zł)
Koszty powyższe ponoszą rodzice, pozostała część kwoty zostaje dofinansowana przez Klub.

Proszę o informację na treningu bądź wysłać smsem jakie rozmiary mam zamówić dla każdego. Stroje są obowiązkowe, nie będzie można trenować w koszulkach Messiego/Ronaldo czy innych piłkarzy. Oczywiście jeśli ktoś ma w domu dobry dres to nie musi zamawiać :)