Turniej Zarzecze i nasz Winter Cup.

W kolejną sobotę (12.11) gramy turniej w hali sportowej w Zarzeczu k.Jarosławia. Zabieramy stroje adidasa i kto ma to getry pasiaki ewentualnie białe lub czerwone. Na turniej jedziemy autami. Zbiórka o 9:00 na hali.

Skład:

1. Adamczyk Mateusz
  2. Chwałka Kamil
  3. Grzywacz Kuba
  4. Herkt Paweł
  5. Kobosz Antek
  6. Kulig Nataniel
  7. Kurcz Szymek
  8. Michalik Aleks
  9. Rak Szymek

Reszta chłopaków ma trening na CKU o 10:30.

26 listopada to my organizujemy turniej na hali WSIiZ w Kielnarowej. Prosiłbym rodziców chłopców którzy wezmą udzial w turnieju o składkę po 10zł do Pani Iwony Rak - mamy Szymka. Jeśli ma ktoś możliwość załatwienia nagród, upominków nawet w postaci smyczy, długopisów itp. to proszę o informację. Jeśli macie państwo jakieś znajome firmy które mogą pomóc w zamian za wywieszenie banerów podczas turnieju to każdą pomoc chętnie przyjmiemy :) W turnieju weźmie udział około 150 dzieciaków więc to spora impreza. Mam nadzieję, że tak jak w tamtym roku pokażemy się z dobrej strony i inne drużyny dalej chętnie będą do nas przyjeżdżały. My wystawiamy dwie drużyny, podział będzie bliżej turnieju.

Skład:

18. Tomczyk Kuba
  19. Wilisowski Mikołaj
  20. Żydzik Piotr

20 listopada jest turniej w Łańcucie na który pojedzie 16 osób ale skład podam w przyszłym tygodniu.