Podsumowanie zimy.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, ostatni zimowy turniej już za nami więc pora na małe podsumowanie.

Turniejowe granie zaczęliśmy w listopadzie i udział w aż 10 turniejach.

Udział w nich wzięło aż 24 zawodników.
(Kurcz Szymek, Synoś Kuba, Chwałka Kamil, Żydzik Piotr, Prokopiak Maciek, Michalik Aleks, Kobosz Antek, Nogaj Kornel, Tomczyk Kuba, Połciewicz Nikodem, Dąbrowski Kacper, Grzywacz Kuba, Kapusta Hubert, Kulig Nataniel, Herkt Paweł, Rak Szymek, Blahaczek Hubert, Adamczyk Mateusz, Wilisowski Mikołaj i Radwański Filip, Bułat Marcin, Kędra Mikołaj, Hanf Patryk, Jastrzębski Kajtek).

Zagraliśmy przeciwko 47 różnym drużynom!
(Olimpic Wrocław, Zagłębie Lubin, Sandecja Nowy Sącz, Talencik Radom, AP Sanok, Zemplin Michalovce, Ruch Winniki, MUKP Dąbrowa Górnicza, FC Lwów, Ekoball Sanok, Orlik Przemyśl, Stal Rzeszów, DAF Rzeszów, Ziomki Rzeszów, LPFA Rzeszów, Orzełki Brzozów, MOSiR Brzozów, Bratek Bratkowice, GAF Głogów Młp., Team Przecław, Bardomed Krosno, TAP Tarnów, Tarnovia Tarnów, Kolbuszowianka Kolbuszowa, Grunwald Budziwój, Orzełek Przeworsk, Sparta Leżajsk, AP Nisko, Junior Łańcut, Perfect Przeworsk, Wilczki Lesko, Olimpic Zręcin, Glinik Gorlice, AP Jasło, UKS 6 Jasło, Tesla Stropkov, Koszyce Wielkie, Lechia Sędziszów, Iglopool Dębica, Soccer Ropczyce, Soccer Kids Tomaszów Lubelski, Piłkarskie Nadzieje Mielec, Czuwaj Przemyśl, FA Jarosław, FA Lubaczów i Zorza Zarzecze)

Według szybkich obliczeń zdobyliśmy około 274 goli w 93 meczach co daje średnią 2,95 gola na mecz!