Udana sobota w Zarzeczu + filmik

W sobotę wzięliśmy udział w pierwszym tej zimy turnieju halowym. Gospodarzem była Zorza Zarzecze, a sam turniej przebiegał sprawnie i w dobrej atmosferze. Nasza drużyna zagrała bardzo fajne mecze i można chłopców za ten turniej tylko pochwalić. Dużo gry 1 na 1, coraz więcej podań i w konsekwencji dużo strzelonych goli daje nam pierwsze miejsce. Z pierwszego miejsca trzeba się cieszyć ale nie można też przesadzać bo choć przeciwnicy się starali to widać było, że niektóre drużyny dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką. W każdym razie gratulacje i oby tak dalej! :)

Mecze grupowe:
Resovia - Czuwaj Przemysl 3-1 (Hubert Blahaczek, Aleks Michalik, Nataniel Kulig)

Resovia - Głogów Młp. 11:0 (Hubert Blahaczek 4, Paweł Herkt 3, Kamil Chwałka 2, Szymek Rak, Antek Kobosz)

Resovia - FA Jarosław 4:1 (Antek Kobosz 2, Aleks Michalik, Paweł Herkt)

Resovia - Zorza Zarzecze Niebiescy 11:0 (Szymek Rak 4, Kamil Chwałka 3, Paweł, Mateusz Adamczyk , Aleks Michalik, Nataniel Kulig)

Półfinal:
Resovia - Zorza Zarzecze Czerwoni 7:0 (Mateusz Adamczyk 3, Aleks Michalik 2, Antek Kobosz, Kamil Chwałka)

Finał:
Resovia - FA Lubaczów 2:0 (Aleks Michalik, Szymek Rak)

Filmik z kilkoma bramkami, które udało się nagrać.